AKTUALNÍ INFO: Ve vlhkém domě se utratí více za energie než v suchém❗Nenecháme vaše nemovitosti zavlhlé ani teď. Pro bezplatnou konzultaci nám volejte na 800883883.
 
Zavolat zdarma
    Po-Ne 9.00-21.00

Telefon 800 883 883

Pro bezplatnou konzultaci volejte Po-Ne 9.00-21.00
menu
Logo společnosti OsmoDry
arrow to contact button Začněte bezplatnou konzultací

Často kladené dotazy - diskuze OsmoDry

S čím mi systém OsmoDry® může pomoci?

Systém OsmoDry® řeší problém vlhkého zdiva a zničí hlavní zdroj tvorby plísně na zdech. Neinvazivně odvlhčuje zdivo a omezí tím vzniku nové plísně na místech, kde by se dříve či později vlivem vlhkosti objevila.

Kde všude lze systém použít

OsmoDry® je vhodný pro rodinné domy, rekreační objekty, bytové domy, stavby občanské vybavenosti, průmyslové objekty, kostely včetně všech památkově chráněných objektů.

Je ideální u materiálů: cihelné zdivo, kamenné zdivo, tvárnice, betonové konstrukce a kombinované - smíšené zdivo.

Skvěle pomůže v přízemí stavby a ve sklepech.

Detailní popis

Přístroj je založen na jevu, kterému se říká osmo technologie. Zařízení generuje elektromagnetické pulsy, kterými působí na vlhkou stavbu. Takto vytvořené elektromagnetické pole ovlivňuje molekuly vody uvnitř zdiva tak, že v konečném důsledku zpomaluje jejich vzlínání. Díky tomu zdi vysychají. Náš přístroj funguje na principu osmo technologie, nejmodernějším druhu aktivní osmo technologie.

Co je osmo technologie?

Osmo technolgie je jev sloužící k neinvazivnímu a bezelektrodovému vysoušení zdiva. Přístroj díky ní zpomaluje vzlínání vody, a tím zbaví vaše zdi vlhkosti. Nemusíte se obávat, že je osmo technologie zdraví škodlivá, elektromagnetické pole je vytvářeno s ohledem na lidské zdraví a pro živé organismy je naprosto neškodné.

Je nutný stavební zásah?

Systém OsmoDry® řeší vlhkost zdiva a zničí hlavní zdroj tvorby plísně neinvazivně, tj. bez stavebního zásahu.

Co se stane se stávající omítkou?

Při odvlhčování stavebních konstrukcí přístrojem OsmoDry® dojde k prostupu solí s ustupující vlhkostí do stávajících omítek, a proto je potřeba vždy počítat s opravou této omítky. Není možné očekávat od instalovaného přístroje, že odstraní vlhkostní mapy ze stěn, ale naopak lze předpokládat, že se může optický stav omítek zhoršit, a to vlivem působení přístroje OsmoDry na vlhkost ve zdivu. Je tedy vždy potřeba počítat s odstraněním všech stávajících poškozených omítek a jejich nahrazení za novou povrchovou úpravu. S provedením nových povrchových úprav se doporučuje zpravidla počkat alespoň až do částečného úbytku vlhkosti. Opravy omítek lze zpravidla doporučit nejdříve po 12 měsících od zahájení odvlhčování.

Kolik stojí roční provoz přístroje?

Systém OsmoDry® má minimální finanční náročnost na provoz (2W výkon tzn. roční náklady).

Co se stane, když mi přístroj OsmoDry® nepomůže?

Na začátku naší spolupráce platíte zálohu ve výši 50 % z ceny zakázky. Pokud se nedostaví požadovaný účinek přístroje OsmoDry® na Vaší stavbě v průběhu prvního roku, zálohu Vám vrátíme v plné výši.

OsmoDry.cz® s.r.o., IČ: 28345240. Všechna práva vyhrazena. B-GC